Lustra

Odczuwalna różnica

Lustro srebro i optiwhite

Firma Alldom oferuje usługi szklarskie obejmujące wszelką obróbkę szkła i luster. W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne lustro srebrne, jak również lustro „Optiwhite” o zwiększonej jasności.

Masz wybór

Lustro Brąz - Grafit - Złoto

U nas kupisz także lustra w różnych odcieniach – BRĄZ, GRAFIT oraz ZŁOTO. Zastosowanie kolorowych luster zdecydowanie ożywi Twoje wnętrze oraz nada mu indywidualnego charakteru pasującego do odcieni Twojego wnętrza.

NOWOŚĆ

Lustro MORENA

Nowością w naszej ofercie jest lustro „Morena” charakteryzujące się ciekawym i niebanalnym wzorem. Stylizowane na lustro antyczne przybiera ono różne kolory fioletu i błękitu zależnie od kąta padania światła.

KILKA SŁÓW O NAS

Dlaczego Alldom?

Jesteśmy uznaną na rynku firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem.
Łączymy siłę i trwałość firmy rodzinnej z energią nowoczesnych technologii , które nieustannie wprowadzamy w naszym zakładzie.
Nowoczesne rozwiązania techniczne , park maszynowy i wypracowany przez lata ,, know how,, to nie wszystko – atmosferę i energię dają ludzie . My się w pracy lubimy i lubimy to co robimy.
Dla nas Klient jest najważniejszy .Angażujemy się w każdy projekt całym sercem i … staramy się nie zawieść. Alldom jest firmą Fair Play – pracujemy i żyjemy według takich zasad.
Credo , które przyświeca nam w pracy – oryginał wisi na ścianie w siedzibie firmy.

Alldom w pigułce

Nasze filmy