Ramki aluminiowe

Ramki aluminiowe i wypełnienie ze szkła

Ramki aluminiowe

Jesteśmy producentem ramek aluminiowych wykorzystywanych do wystroju i aranżacji wnętrz. Ramki aluminiowe mogą przyjąć postać frontów meblowych do kuchni, witryny w salonie, dużej szafy lub obrazu, lub dzielić przestrzeń w pomieszczeniu. Wykonujemy je indywidualne zamówienie, do konkretnych wymiarów i potrzeb Klienta. Wykończenie ramek aluminiowych w delikatnym połysku, pełnym macie lub tzw. efektem szczotkowania pozwala wybrać opcję, która będzie najbardziej współgrać z innymi elementami pomieszczenia.

Aluminiowe fronty do mebli

Kolorystyka ramek

Kolorystyka ramek aluminiowych to odpowiedź na aktualne trendy na rynku: srebro, satyna, biel i czerń w różnych wersjach wykończenia powierzchni.

Ramki aluminiowe mogą mieć formę szerokich solidnych ram – np. do dużych szaf i ścianek dzielących pomieszczenia lub delikatnych wąskich obramowań frontów – często wybierane do szafek kuchennych i witryn.

Aluminiowe ramki do mebli

Usługa kompleksowa

W wersji minimalistycznej ramka aluminiowa może być także niewidoczna i w ten sposób pięknie eksponować szkło, lustro lub wydruk na szkle.

Ponieważ jesteśmy także producentem wydruków na szkle, mamy własną drukarnię, a także nowoczesną szklarnię – oferujemy usługę kompleksową: ramka aluminiowa + szkło lub wydruk na szkle.

Ostatnim hitem do wnętrz loftowych jest ramka aluminiowa z wypełnieniem z siatki stalowej.

Sprawdź nas

Dlaczego Alldom?

Jesteśmy uznaną na rynku firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Łączymy siłę i trwałość firmy rodzinnej z energią nowoczesnych technologii , które nieustannie wprowadzamy w naszym zakładzie. Nowoczesne rozwiązania techniczne , park maszynowy i wypracowany przez lata ,, know how,, to nie wszystko – atmosferę i energię dają ludzie . My się w pracy lubimy i lubimy to co robimy. Dla nas Klient jest najważniejszy .Angażujemy się w każdy projekt całym sercem i ... staramy się nie zawieść. Alldom jest firmą Fair Play – pracujemy i żyjemy według takich zasad. Credo , które przyświeca nam w pracy – oryginał wisi na ścianie w siedzibie firmy.

Alldom w pigułce

Nasze filmy