Usługi szklarskie

FORMATOWANIE, SZLIFOWANIE, WIERCENIE, FAZOWANIE, PIASKOWANIE I HARTOWANIE

Usługi szklarskie

Firma Alldom oferuje usługi szklarskie obejmujące wszelką obróbkę szkła i luster.
Mamy doświadczenie i nowoczesny park maszynowy, oraz duży wybór szkła w różnych grubościach, kolorystyce i wymiarach tafli.
Oferujemy także szkło lacobel, wydruki na szkle oraz lustra.

Pomiar

Transport

Montaż

Sprawdź nas!

Usługi szklarskie firmy Alldom:

– Formatowanie, szlifowanie, wiercenie, fazowanie, piaskowanie i hartowanie
– Przycinanie szkła na wymiar (szkło, lustra i lacobel)
– Wykonanie luster i obrazów podświetlanych
– Wydruki na szkle (produkcja i montaż)

Materiały do usług szklarskich w alldom:

– Szkło optiwhite różnych grubościach i formatach
– Szkło dekoracyjne, ryflowane, soft, grafit, Miracle
– Lustro w różnych wymiarach i bogatej kolorystyce: srebro, srebro optiwhite tzw. kryształowe, brąz, grafit, złoto, Morena, srebro antyczne i złoto antyczne.
– Szkło lacobel
– Wydruki na szkle

Obróbka szkła

Szlifowanie

Szlifowanie szkła to proces mechaniczny polegający na obróbce jego krawędzi by nie tylko zwiększyć jego estetykę, ale przede wszystkim polepszyć bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki takiemu wykończeniu szkło prezentuje się wzorowo nadając ozdobny charakter, jest bezpieczniejsze, a także staje się trwalsze. Szlifowanie zmniejsza ryzyko powstawania mikropęknięć oraz uszkodzeń mechanicznych.

Obróbka szkła

Wiercenie otworów

Posiadamy profesjonalne maszyny do obróbki szkła – u nas zamówisz szkło z gotowymi otworami – pod gniazda elektryczne, instalacje sanitarne, uchwyty czy zawiasy. Wykonujemy także nietypowe podcięcia pod parapety lub meble. Wykorzystujemy w tym celu specjalistyczne wiertła oraz polegamy na doświadczeniu i umiejętnościach naszych pracowników.

Obróbka szkła

Hartowanie

Hartowanie szkła to proces polegający na poddaniu obrobionego szkła bardzo wysokiej temperaturze oraz nagłemu wystudzeniu, wskutek którego szkło zwiększa swoją wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na wysokie oraz niskie temperatury. Dodatkową zaletą szkła hartowanego to sposób w jakim szkło się rozbija. Po uszkodzeniu szkła hartowanego – rozsypuje się ono na drobne kawałeczki nie stanowiące większego zagrożenia dla zdrowia.

Obróbka szkła

Fazowanie

Fazowanie szkła to jest procesem podobnym do szlifowania, jednakże polega na szerszym ścięciu powierzchni szkła od krawędzi. Fazowanie stosowane jest wyłącznie do nadania większych walorów estetycznych szkła, nadając ciekawy i osobliwy charakter.

Alldom w pigułce

Nasze filmy