Szafy wnękowe

POMIAR - TRANSPORT - MONTAŻ

Szafy wnekowe

O szafach wiemy prawie wszystko. Wykonujemy je od ponad 25 lat. To nasz produkt flagowy.
Wykonamy dla Państwa szafę w 100% od pomiaru, wizualizacji i projektu zgodnego z oczekiwaniem klienta – do profesjonalnego montażu. Na system jezdny naszych szaf dajemy 5-letnią gwarancję. Wnętrze każdej szafy zaprojektujemy odpowiednio do potrzeb klienta, będzie funkcjonalna i pojemna. Na froncie szaf możemy zrobić wszystko. Alldom oferuje zarówno fronty stopowych płyt laminowanych, ale przede wszystkim szkła dekoracyjne, lacobel, Miracle, lustra w bogatej kolorystyce w tym złote i wydruków na szkle.

Wykonujemy piękne nowoczesne fronty aluminiowe w stylu loftowym – w połączeniu z lustrem, szkłem lub siatką stalową.

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego lub prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy.

Mniej znaczy więcej

Szafy bezramowe - Andorra

System bezramowy ANDORRA do drzwi suwanych to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie estetykę. System ten niweluje do minimum elementy konstrukcyjne skrzydła szafy stawiając na pierwszym miejscu szklane wypełnienie frontu, zachowując przy tym stabilność oraz solidność ramy. System ten dedykowany jest do szkła, luster, lacobeli oraz wydruków na szkle.

Modny wybór

Szafy loftowe

Szafy z loftowami wzorami to dziś najmodniejszy wybór wśród naszych klientów. Najważniejszą cechą tego systemu są widoczne szprosy dzielące tafle szkła na kilka części. Szprosy te mogą łączyć ze sobą kawałki szkła, być naklejane na szkło lub drukowane bezpośrednio na szkle. Wszystkie te rozwiązania znajdą Państwo w naszej ofercie. W połączeniu ze sprawdzonymi systemami suwanymi posłużą państwu przez wiele lat zachwycając oko oraz ciesząc funkcjonalnością. Wypełnieniem może być tu lustro, szkło, lacobel czy wydruk na szkle.

Niebanalne rozwiązania

Szafy pod skos i L

Jako firma z długoletnim stażem, możemy Państwu zaproponować także nietypowe rozwiązania szaf suwanych, które świetnie sprawdzą się w niestandardowych pomieszczeniach. Szafy na poddaszu wypełniające całą ścianę czy zabudowa narożnika ściany to dla nas znany temat. Umów się na pomiar lub zapytaj naszego specjalistę o szczegóły. Pomorzemy!

Alldom w pigułce

Nasze filmy